Last Minute z Rzeszówa

od 02.05 do 09.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
Cyrene Sharm Hotel 4
Egipt, Sharm-el-Sheikh
od 06.03 do 13.03 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 29.04 do 06.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
od 29.04 do 06.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 06.05 do 13.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 04.05 do 11.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 29.04 do 06.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 02.05 do 09.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie
od 02.05 do 09.05 (7 nocy)
Odjazd z Rzeszówa
wszystko w cenie

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Zbliża się twój urlop, a nic nie zaplanowałeś? Wyobraź sobie, że w ciągu kilku dni nagle wyruszysz na najpopularniejsze nadmorskie kurorty Turcji lub Egiptu, albo może polecisz na oddalone, ale niesamowicie malownicze egzotyczne kurorty Zanzibaru, Tajlandii, czy nawet Dominikany. Wiesz, że możesz odwiedzić mnóstwo miejscowości turystycznych w bardzo przystępnych cenach? Właśnie po to służą podróży «last minute», o których dziś dokładnie opowiemy.

Co to jest?

Tłumacząc termin «last minute» z angielskiego, wiemy, że dosłownie to oznacza «w ostatniej chwili». Więc, wycieczka last minute z Rzeszowa to podróż, na którą decydujesz się krótko przed jej rozpoczęciem, a dokładnie — zaledwie 3-7 dni przed. Co więcej, kupując pakiety wakacyjne w ostatni moment, wydasz o wiele mniej i zaoszczędzasz dobrą kwotę. Na bank zakarbują ci się w pamięci niesamowite wakacje super last minute z Rzeszowa, które spędzisz w prestiżowym pięciogwiazdkowym ośrodku hotelowym za cenę, którą normalnie byś zapłacił za trzygwiazdkowy resort. 


Dlaczego się pojawiają?

  • Wolne miejsca. Momentami niestety zostają niesprzedane we właściwym czasie miejsca. Więc, oby nie stracić zarobków z wykupionych wcześniej wczasów, touroperatorzy starają się sprzedać wszystkie pozostałe miejsca i w ostatnie dni przed wylotem, obniżając wartość tourów. Dlatego się pojawiają wakacje last minute z Rzeszowa. 
  • Rezygnacja. Kolejnym powodem podobnych promocji jest to, że podróżnicy rezygnują w ostatniej chwili z wykupionych wcześniej pakietów wakacyjnych. Oby miejsce nie przepadło, agencji podróży ponownie próbują sprzedać te wczasy. 
  • Niski sezon. Period przed rozpoczęciem sezonu turystycznego oraz po jego zakończeniu nazywa się sezonem niskim. Gdyż w szczycie sezonu last minute podróż jest mniej, podczas niskiego sezonu turystom dostępna rozszerzona oferta last minute z Rzeszowa. W tym okresie miejscowości wypoczynkowe są mniej zatłoczone, co powoduje obniżenie cen na noclegi. Z kolei, biura turystyczne również tną wartość oferowanych wczasów. 

Jak kupić?

Jeśli interesują Cię promocyjne wczasy, zachęcamy zapoznać się z naszymi wskazówkami, które pomogą znaleźć i zarezerwować bezwątpliwie najlepszą ofertę wakacyjną. Pamiętaj, iż wczasy last minute z Rzeszowa uwzględniają wyjazd w najbliższe dni, co oznacza, że musisz być naprawdę elastycznym w czasie. Co więcej, masz mniej czasu na pakowanie walizki, więc od razu pomyśl czego ci brakuje i idź na zakupy. 

Gdzie szukać niedrogich propozycji wakacyjnych:

  • Na Pojedzznami.pl. W zakładce «last minute» nasi specjaliści ciągle dodają gorące oferty. Oby szybciej znaleźć pasującą do twoich wymagań wycieczkę, możesz zoptymalizować wyniki wyszukiwania, tzn. wprowadzić destynację, termin, ilość osób, itd. 
  • Subskrypcja. Zapisz się do naszego newslettera i nasi menedżerowie zaopiekują się tym, byś jako pierwszy dostawał najlepsze ofertę last minute tuż jak się pojawią w sprzedaży. 
  • Media społecznościowe. Agencje turystyczne również publikują dostępne oferty wakacyjne na portalach internetowych oraz w komunikatorach Viber i Telegram. 

Pamiętaj, że najbardziej atrakcyjne oferty, bądź to wycieczki weekendowe z Rzeszowa czy tygodniowe wakacje, rozchodzą się z prędkością światła. Gdyż któraś oferta wpadła ci do oka, zalecamy bez zwłoki ją zarezerwować, bo ich sprzedaż mierzy się w godzinach. Dzięki możliwości online rezerwacji, zrobisz to w kilku kroków o dowolnej porze.