Last Minute z Wrocławia

od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Commodore Hotel 3
Grecja, Zakintos (wyspa)
od 23.07 do 30.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Hotel Venice Beach 3
Tunezja, Dżerba
od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
od 24.07 do 31.07 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
śniadanie
Thalassa Mahdia 4
Tunezja, Al-Mahdijja
od 21.07 do 29.07 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Zentral Center 4
Hiszpania, Teneryfa
od 26.07 do 02.08 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
śniadanie
od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 20.07 do 27.07 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
śniadanie + kolacja

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Niemal każdy turysta przynajmniej raz spotkał się z pojęciem wakacji last minute. Wielu podróżników nie ma zaufania do wycieczek last minute, inni natomiast chętnie korzystają z oferty i często wybierają się na takie wakacje. Czym zatem są wycieczki last minute z Wrocławia i czy można z nimi odbyć jakościową wycieczkę? Zespół Pojedź z nami ujął w tym artykule najważniejsze informacje dla Ciebie.

Co to jest?

Zacznijmy od tego, że last minute to wycieczki oferowane przez touroperatora, gdy przed wyjazdem pozostaje zaledwie 2 do 6 dni. Podobne promocji rzeczywiście też można znaleźć miesiąc przed wyjazdem, lecz wtedy zniżka jest minimalna. Prawdziwa «last minute» oferta natomiast polega na dużym obniżeniu ceny. Im bliżej terminu wycieczki, tym wyższa zniżka. Skąd się bierze promocja «last minute»? Na przykład, ktoś z jakiegoś powodu odwołał swój wyjazd. Albo touroperator sprzedaje wycieczkę, którą wykupił dużo wcześniej, a nie została sprzedana. Stąd nazwa «last minute». Takie wycieczki pojawiają się w ostatniej chwili, więc jest to niepowtarzalna okazja, by spędzić urlop w luksusowym, pięciogwiazdkowym ośrodku z dobrym rabatem. Pozostaje tylko złapać okazję.

Oferty "na ostatnią chwilę" powstają z różnych powodów. Najczęściej spotykane z nich to: 

  • duża liczba wolnych miejsc w czarterze — dzieje się tak, gdy turyści rezygnują z wycieczki, a w samolocie pozostają wolne miejsca. Tak powstają wycieczki super last minute z Wrocławia;
  • niski sezon — mniej turystyczny okres przed lub po wysokim sezonie. Liczba wczasowiczów drastycznie spada, a hotele maksymalnie tną ceny, co natychmiast odzwierciedla się na wartości wycieczek. Więc, jeśli wolisz spędzić czas w mniej ludnych ośrodkach wypoczynkowych, wczasy last minute wylot z Wrocławia w niskim sezonie są dla Ciebie.

Do zalet należą:

  • Niska cena — to świetna okazja, by odbyć wakacje last minute z Wrocławia w pełnym komforcie, ale za mniejsze pieniądze. Czasami zniżki na podróże last minute mogą sięgać nawet 70%.
  • Szeroki wachlarz destynacji — obniżoną cenę może mieć wycieczka do dowolnego zakątka świata. Przykładowo, masz możliwość wyruszyć w podróż po Europie, jak również odwiedzić Egipt czy Turcję.
  • Ubezpieczenie. Turyści często postrzegają ubezpieczenie jako dodatkowy wydatek przy zakupie wycieczek. Jednak niestety wypadki ubezpieczeniowe trafiają się turystom za granicą, należy więc zadbać o swoje życie i zdrowie w obcym państwie i podejść do sprawy odpowiedzialnie. Tak więc kolejną zaletą wycieczek last minute jest ubezpieczenie wliczone w cenę podróży.
  • Bez czekania — wycieczka last minute z Wrocławia będzie pasowała tym, którzy nie cierpią długiego szykowania na wycieczkę i oczekiwania wyjazdu. Możesz kupić wycieczkę i wyruszyć w ekscytującą podróż już za kilka dni lub nawet jutro.

W jaki sposób wybrać wycieczkę?

Przekonanie, że łatwo jest znaleźć odpowiednią wycieczkę jest mylne. Trzeba wiedzieć, że w tym przypadku najbardziej atrakcyjne oferty wyprzedają się jak ciepłe bułeczki. Nie czekaj więc, aż ktoś inny skorzysta z Twojej wymarzonej oferty, skorzystaj z usług naszego biura podróży. W naszym katalogu dostępne są rozmaite oferty last minute z Wrocławia do mnóstwa destynacji turystycznych. U nas zawsze znajdziesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Aby oferta last minute z Wrocławia była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa w trakcie przygotowania się do podróży, zastosuj się do poniższych wskazówek:

  • Kupuj wycieczki online — najlepsze i najciekawsze oferty możesz monitorować osobiście w zakładce last minute na naszej stronie. Możesz również skontaktować się z naszym specjalistą, aby uzyskać szczegóły dotyczące wycieczki. Co więcej, wakacje last minute wylot z Wrocławia online można kupić o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Proces rezerwacji trwa dosłownie kilka minut.
  • Nie próbuj trzymać się konkretnych dat — trudno będzie znaleźć ofertę, która zadowoli Cię w 100%, jeśli nie będziesz elastyczny pod tym względem. Pojawiające się w sprzedaży w ostatniej chwili promocyjne wycieczki samolotem z Wrocławia najbardziej odpowiadają dysponującym czasem podróżnikom. Spróbuj różnych opcji, a wtedy Twoja podróż będzie bardzo niedroga.
  • Bądź elastyczny pod kątem miejsca, do którego chcesz pojechać — takie wyjazdy to zawsze przyjemna rozrywka dla tych, którzy wolą urozmaicać swoje wakacje i spędzać wczasy last minute z Wrocławia w różnych częściach świata. Wybierając miejsce docelowe podróży, warto również pomyśleć o alternatywnych destynacjach turystycznych.
  • Weź pod uwagę sezonowość — jest to zawsze ważne przy wyborze wycieczki na ostatnią chwilę. Uwzględnij to, że niektóre kraje lepiej jest zwiedzać latem, a inne zimą. Z zasady, w szczycie sezonu wakacyjnego upolować wakacje z Wrocławia last minute samolotem będzie o wiele trudniej, niż przed i po rozpoczęciu sezonu. Także, planując odpoczynek w wysokim sezonie, radzimy skorzystać z wcześniejszych rezerwacji.

Wybierając podróż nie krępuj się zadawać pytania, nasi specjaliści są zawsze na wyciągnięciu ręki, aby pomóc Ci z wyborem odpowiedniej oferty.