Last Minute z Katowic

od 02.07 do 10.07 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 01.07 do 08.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 02.07 do 09.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
Lindos White Hotel & Suites 4
Grecja, Rodos (wyspa)
od 01.07 do 09.07 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 02.07 do 10.07 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Szukasz taniej wycieczki last minute z Katowic, gdyż nie lubisz przepłacać za wakacje? Jesteśmy pewni, że nie jesteś sam. Zawsze można niedrogo polecieć do kurortu dzięki takim ofertom. Jest to łatwe, wygodne i nie masz absolutnie nic do stracenia. Wręcz przeciwnie, wakacje dla całej rodziny można kupić prawie dwa razy taniej! Zainteresowany? Opowiadamy o tym krok po kroku.

Najpierw wyjaśnijmy na czym to polega

Wycieczka last minute z Katowic to standardowy pakiet turystyczny, który zapewnia pewien zestaw usług, głównie to przelot i zakwaterowanie w hotelu wybranej kategorii. Touroperatorzy ustawiają się w kolejce za programami czarterów lotniczych z wykupionymi pokojami hotelowymi w różnych kurortach na świecie. Gdy taka wycieczka nie zostaje wykupiona na 2-7 dni przed jej rozpoczęciem, jest dosłownie wyjazdem "na ostatnią chwilę". I właśnie wtedy można upolować luksusowe kurorty nawet o 50% taniej. Kuszące? Ruszajmy dalej. 

Korzyści 

Formuła last minute wylot jutro z Katowic polega na tym, by sprzedać w ostatni moment wycieczki, które nie zostały sprzedane w odpowiednim czasie. Oby zachęcić turystów do zakupu, biura podróży obniżają wartość takich ofert. Zniżki na okazyjne wycieczki wynoszą od 30% do 50%, a w najlepsze dni nawet do 70%! Dla jednych okazyjny wyjazd będzie świetnym sposobem na tanie wakacje, natomiast dla miłośników podróży oferta last minute z Katowic to okazja, żeby się zanurzyć w nowych przygodach. A krótkie oczekiwanie wyprawy wywoła miły dreszczyk emocji przed urlopem.

Wybór. Przed Tobą otworzy się ogromny wachlarz opcji na wakacje. Dlatego nawet jeśli nie masz możliwości zaplanowania urlopu z wyprzedzeniem, sprawdź oferty naszego biura podróży. Zaufaj nam, а zyskasz super last minute z Katowic uwzględniającą wszystkie Twoje życzenia i priorytety. Co prawda znalezienie wycieczek last minute może być dość trudnym w samym szczycie sezonu, który różni w zależności od destynacji, na przykład w kurortach europejskich trwa od lipca do sierpnia. Natomiast, w krajach egzotycznych, wysoki sezon zaczyna się w listopadzie, a kończy się w kwietniu. 

Jak wybrać?

Często mamy wiele ograniczeń: sztywno ustalone dni urlopu, sprawy osobiste i zobowiązania. Staraj się jednak osiągnąć jak największą swobodę w wyborze terminów — pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze.

  • Twój urlop zaczyna się w poniedziałek i znalazłeś już odpowiednią wycieczkę na ten dzień? Sprawdź wyjazdy we wtorek lub środę — na wypadek, gdyby udało się znaleźć jakieś tańsze wycieczki.
  • Chce Ci się wyrwać z rutyny na parę dni, ale ceny na regularne połączenia lotnicze na najbliższy weekend są kosmiczne? Zerknij na last minute wycieczki weekendowe z Katowic. Oferowane agencjami turystycznymi wyjazdy zagraniczne uwzględniają przeloty czarterowe, które są tańsze od lotów regularnych, a w ostatniej chwili są w bardzo przystępnej cenie.
  • Chcesz kupić najtańszą wycieczkę? Przyjrzyj się jak największej liczbie miejsc docelowych. Porównaj nie tylko kraje, ale i poszczególne kurorty w tym samym kraju. Nie raz się zdarza, że za cenę tygodniowego odpoczynku dla jednej osoby w wybranym tobą regionie turystycznym, oferty last minute z Katowic pozwolą na tygodniowe bytowanie dwóch osób w innym obszarze.

Spędź niezapomniane wakacje last minute z Katowic w ZEA w połowie października, nie tracąc czasu w długich kolejkach do zwiedzania czy fotografowania zabytków. Lub dostań super last minute z Warszawy do Egiptu w lutym na dwa tygodnie i spędź niezapomniane wakacje w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu w cenie trzygwiazdkowego. Co powiesz na piękną brązową opaleniznę bez oparzeń słonecznych i szkodliwej ekspozycji na słońce? Turcja w kwietniu i maju to najbezpieczniejsza opcja na plażowanie.

Jak kupić? 

Aby rozpocząć, wybierz kraj, hotel i ofertę, która najbardziej Ci się podoba i kliknij «kup». W specjalnej zakładce «last minute» znajdziesz wszystkie dostępne wakacje last minute wylot z Katowic. Nasi eksperci niezwłocznie udzielą wszelkich informacji na temat wybranej opcji, a także wszystkiego, co jest potrzebne do podróży. 

Śledź nasze wiadomości i aktualizacje w mediach społecznościowych — regularnie publikujemy aktualne oferty last minute.

W naszych biurach pracują profesjonaliści, którzy rozumieją naszych turystów w pół słowa i dopasowują wycieczki do ich życzeń i budżetu. Dlatego zawsze czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Wczasy last minute z Katowic to najbardziej poszukiwana opcja wakacyjna wśród wytrawnych podróżników. Oszczędność pieniędzy i przyjemny pobyt za granicą to nieodłączne korzyści z takiego wyjazdu. Wybierz swoją destynację i skontaktuj się z nami. My natomiast zadbamy o to, aby Twój wyjazd był jak najbardziej komfortowy i łatwy, bez zbędnego wysiłku i czasu na przygotowanie.