Last Minute z Katowic

Il Mercato Hotel 5
Egipt, Sharm-el-Sheikh
od 17.12 do 24.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 11.12 do 18.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 14.12 do 22.12 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
od 13.12 do 20.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 14.12 do 24.12 (10 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 16.12 do 23.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 14.12 do 20.12 (6 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 17.12 do 24.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 16.12 do 22.12 (6 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Szukasz taniej wycieczki last minute z Katowic, gdyż nie lubisz przepłacać za wakacje? Jesteśmy pewni, że nie jesteś sam. Zawsze można niedrogo polecieć do kurortu dzięki takim ofertom. Jest to łatwe, wygodne i nie masz absolutnie nic do stracenia. Wręcz przeciwnie, wakacje dla całej rodziny można kupić prawie dwa razy taniej! Zainteresowany? Opowiadamy o tym krok po kroku.

Najpierw wyjaśnijmy na czym to polega

Wycieczka last minute z Katowic to standardowy pakiet turystyczny, który zapewnia pewien zestaw usług, głównie to przelot i zakwaterowanie w hotelu wybranej kategorii. Touroperatorzy ustawiają się w kolejce za programami czarterów lotniczych z wykupionymi pokojami hotelowymi w różnych kurortach na świecie. Gdy taka wycieczka nie zostaje wykupiona na 2-7 dni przed jej rozpoczęciem, jest dosłownie wyjazdem "na ostatnią chwilę". I właśnie wtedy można upolować luksusowe kurorty nawet o 50% taniej. Kuszące? Ruszajmy dalej. 

Korzyści 

Zniżki na okazyjne wycieczki wynoszą od 30% do 50%, a w najlepsze dni nawet do 70%! Dla jednych okazyjny wyjazd będzie świetnym sposobem na tanie wakacje, natomiast dla miłośników podróży oferta last minute z Katowic to okazja, żeby się zanurzyć w nowych przygodach. A krótkie oczekiwanie wyprawy wywoła miły dreszczyk emocji przed urlopem.

Wybór. Przed Tobą otworzy się ogromny wachlarz opcji na wakacje. Dlatego nawet jeśli nie masz możliwości zaplanowania urlopu z wyprzedzeniem, sprawdź oferty naszego biura podróży. Zaufaj nam, а zyskasz  super last minute z Katowic uwzględniającą wszystkie Twoje życzenia i priorytety. Co prawda znalezienie wycieczek last minute może być dość trudnym w samym szczycie sezonu, który różni w zależności od destynacji, na przykład w kurortach europejskich trwa od lipca do sierpnia. 

Jak wybrać?

Często mamy wiele ograniczeń: sztywno ustalone dni urlopu, sprawy osobiste i zobowiązania. Staraj się jednak osiągnąć jak największą swobodę w wyborze terminów — pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze.

  • Twój urlop zaczyna się w poniedziałek i znalazłeś już odpowiednią wycieczkę na ten dzień? Sprawdź wyjazdy we wtorek lub środę — na wypadek, gdyby udało się znaleźć jakieś tańsze wycieczki.
  • Często wycieczki na 7 nocy są tańsze niż 5-nocne, 10-nocne są tańsze niż 8-nocne itd. Nie ograniczaj się — sprawdź wszystkie swoje możliwości!
  • Chcesz kupić najtańszą wycieczkę? Przyjrzyj się jak największej liczbie miejsc docelowych. Porównaj nie tylko kraje, ale i poszczególne kurorty w tym samym kraju.

Spędź niezapomniane wakacje last minute z Katowic w ZEA w połowie października, nie tracąc czasu w długich kolejkach do zwiedzania czy fotografowania zabytków. Lub dostań super last minute z Warszawy do Egiptu w lutym na dwa tygodnie i spędź niezapomniane wakacje w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu w cenie trzygwiazdkowego. Co powiesz na piękną brązową opaleniznę bez oparzeń słonecznych i szkodliwej ekspozycji na słońce? Turcja w kwietniu i maju to najbezpieczniejsza opcja na plażowanie.

Jak kupić? 

Aby rozpocząć, wybierz kraj, hotel i ofertę, która najbardziej Ci się podoba i kliknij "kup". Nasi eksperci niezwłocznie udzielą wszelkich informacji na temat wybranej opcji, a także wszystkiego, co jest potrzebne do podróży. 

Śledź nasze wiadomości i aktualizacje w mediach społecznościowych — regularnie publikujemy aktualne oferty last minute.

W naszych biurach pracują profesjonaliści, którzy rozumieją naszych turystów w pół słowa i dopasowują wycieczki do ich życzeń i budżetu. Dlatego zawsze czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Wczasy last minute z Katowic to najbardziej poszukiwana opcja wakacyjna wśród wytrawnych podróżników. Oszczędność pieniędzy i przyjemny pobyt za granicą to nieodłączne korzyści z takiego wyjazdu. My natomiast dbamy o to, aby Twój wyjazd był jak najbardziej komfortowy i łatwy, bez zbędnego wysiłku i czasu na przygotowanie.