Blog "Pojedź z nami"

08.07.2024

Gdzie pojechać na wakacje w sierpniu?

Gdzie jechać na wakacje w sierpniu? — takie pytanie często zadają chętne spędzić niezapomniane wakacje turyści. W tym artykule opowiemy Ci o najlepszych kierunkach wypoczynkowych!
24.06.2024

Gdzie pojechać na wakacje w lipcu?

Wiele turystów się zastanawia gdzie jechać na wakacje w lipcu? Ten miesiąc jest jednym z najlepszych okresów dla wakacji, więc wybór destynacji wypoczynkowych jest duży.
27.05.2024

Gdzie pojechać na wakacje w czerwcu?

Czerwiec to wspaniały czas na pierwsze wakacyjne wyjazdy w okresie letnim. Mnóstwo kurortów już pełną parą przyjmują turystów, więc wybór miejsca na wakacje jest przeogromny.
13.05.2024

Gdzie pojechać na wakacje w maju?

W tym roku maj pociesza nas kilkoma długimi weekendami, które warto spędzić z korzyścią. Wciąż nie masz żadnych planów na ten miesiąc? Sprawdź, gdzie najlepiej lecieć w maju na odpoczynek.
25.12.2023

Ceny w Grecji w 2024 roku. Ile pieniędzy potrzebujesz na wakacje w tym kraju

Urocze wyspy, wspaniałe plaże, zapierające dech krajobrazy, niesamowite starożytne zabytki i oryginalna kuchnia — z tego słynie Republika Grecka. Zamierzasz wyjazd dotąd i zastanawiasz się nad budżetem podróży? Dziś Ci opowiemy ile pieniędzy zabrać do Gre
22.12.2023

Ile trwa lot na Zanzibar? Czy na wyspę można dolecieć bezpośrednio?

Zanzibar słynie ze spokoju, wspaniałego klimatu i niesamowitych widoków. Od jakiegoś czasu ulokowane na tej krajobrazbarwną wyspie kurorty są wakacyjnym celem wielu podróżników z Polski. Jednakże wyjazd dotąd się wiązy z długotrwałą podróżą. Sprawdź ile d
13.12.2023

Ile trwa lot do Dubaju? O jakich formalnościach trzeba pamiętać?

Najwyższe wieżowce na świecie, luksusowe resorty, niesamowite centrum rozrywkowe w połączeniu ze starożytną arabską kulturą i wspaniałą pogodą — z tego słynie czarujący miliony turystów Dubaj. Dzięki temu artykułowi dowiesz się ile trwa lot do Dubaju z Po
29.11.2023

Rekiny w Morzu Śródziemnym — jakie gatunki tu spotkasz?

W okresie letnich wakacji w okolicach Morza Śródziemnego meldują się tutaj miliony fanów sportów wodnych oraz rodzin z dziećmi. Ale czy beztroską kąpiel z najmłodszymi lub spędzanie czasu na morskich głębinach są bezpieczne z uwagi na morskich obywateli?
28.11.2023

Ile się leci na Cypr? Szacunkowy czas lotu z Polski

Polskie podróżnicy upodobali sobie wakacje na nowoczesnych kurortach Republiki Cypr. Ta urocza wyspa usatysfakcjonuje każdego, bo istnieją tutaj przeróżne możliwości rozrywkowe. Dziś opowiemy ile się leci na Cypr i od czego zależy czas podróży.
28.07.2023

Tureckie ceny 2024

Czy warto jechać na wczasy do Turcji w roku 2024? Turystów wciąż przyciągają tu przystępne ceny, o których więcej dowiecie się z naszego artykułu.