First minute Egipt

Trwa wyszukiwanie wycieczek

Wycieczki last minute

Polecane hotele w Egipcie

Sprawdzone hotele polecane przez naszych najlepszych managerów.

Popularne kierunki

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Problematyczne jest kupienie biletu do najlepszych hoteli na wybrzeżu Morza Czerwonego w przeddzień sezonu. Obiekty o wysokim poziomie usług i dużym wyborze usług nie odczuwają niedoboru wczasowiczów. Najpewniejszym sposobem upewnienia się, że trafisz do popularnego hotelu, jest wcześniejsza rezerwacja w Egipcie na 2023 roku. Ponadto takie podejście pomoże obniżyć koszty podróży nawet o 40%. Zacznij planować wakacje z wyprzedzeniem!

Zalety wczesnej rezerwacji

Przygotowanie z wyprzedzeniem ma wiele zalet. Przy wyborze voucherów nie ma ograniczeń co do dat wyjazdu, więc turysta sam ustala harmonogram podróży.

Wczesna rezerwacja wycieczek do Egiptu poszerza mapę dostępnych kompleksów hotelowych i pokoi. Odpoczniesz w hotelu, o którym od dawna marzyłeś. Taka organizacja jest szczególnie korzystna dla klientów z dziećmi, ponieważ liczba przestronnych apartamentów rodzinnych w ośrodkach jest zawsze ograniczona.

Planując wyjazd na 3-6 miesięcy przed przewidywaną datą wyjazdu, zmniejszysz budżet wakacyjny prawie o połowę. Wybierz wczesną rezerwację wycieczki i nie martw się o wahania kursu walut, które również wpływają na cenę wycieczki.

Eksperci z branży turystycznej zwracają również uwagę na niuanse, z jakimi borykają się kupujący, gdy zamierzają kupić taką wycieczkę. Tak więc, wybierając na portalu poehalisnami.by korzystną ofertę promocji „Wczesna rezerwacja na lato w Egipcie”, będziesz musiał od razu zapłacić 20% kosztów wycieczki. Pozostałe 80% płacisz 2 tygodnie przed datą X. Bez tego warunku rezerwacja jest anulowana, a nowa jest już rozpatrywana po innych stawkach. Pamiętaj też, że jeśli zmienią się okoliczności, nie będziesz mógł odwołać podróży bez strat finansowych. Ale jeśli wycieczka stanie się tańsza, firma zobowiązuje się do przeliczenia i zwrotu różnicy.

Jeśli zamierzasz kupić wczesną rezerwację w Egipcie, pamiętaj, że niektórzy operatorzy wycieczek mogą mieć własne dodatkowe warunki. Np. w czasie trwania promocji klient ma prawo zmienić kategorię pokoju, datę wyjazdu, ale nie hotel. Lepiej od razu sprawdzić wszystkie te pytania z menedżerem „Chodź z nami”.

Wczesna rezerwacja w Egipcie

Szczyt aktywności turystycznej dla wszystkich krajów występuje w różnym czasie. Aby zrozumieć, kiedy rozpocząć wcześniejszą rezerwację wakacji w Egipcie, najpierw zrozummy pory roku.

Większość plażowiczów przyjeżdża na Nowy Rok, na majowe i jesienne wakacje. Korzystny okres na wycieczki i pływanie to późna wiosna i jesień. Mimo palącego letniego słońca turyści odwiedzają również latem kurorty, w szczególności nad Morzem Śródziemnym.

Jeśli chcesz odpocząć w komforcie w kwietniu, zacznij wczesną rezerwację wycieczek do Egiptu już w lutym. W związku z tym przygotuj „sanie od lata”, gdy zamierzasz zaoszczędzić na wycieczce na Boże Narodzenie.

Ceny za wczesną rezerwację wycieczek do najlepszych kurortów w Egipcie w kwietniu

Długość pobytu Sharm El SheikhHurghadaMarsa AlamMakadi BayTabaSafaga
7 дней/6 ночей684$678$822$807$968$822$
11 дней/10 ночей792$864$1199$1077$1223$1127$
14 дней/13 ночей920$941$1394$1216$1479$1311$

Dlaczego tak bardzo kochamy Egipt?

Piękno podwodnego świata

Morze Czerwone pozostaje krystalicznie czyste pomimo milionów turystów, którzy odwiedzają Egipt przez cały rok. Do tego morza nie wpływają rzeki, a temperatura wody nie spada poniżej 21 stopni, co sprzyja życiu wielu niezwykłych ryb i koralowców.

W Dahab, Safaga, Sharm el-Sheikh przy hotelach otwarte są ośrodki szkolenia nurkowego, aw pobliżu kurortów znajdują się miejsca nurkowe o różnym stopniu trudności. Wczesna rezerwacja hoteli w Egipcie pozwoli Ci zaoszczędzić część wakacyjnego budżetu na rzecz ekscytującego nurkowania na głębokości.

Bogactwo dziedzictwa kulturowego

Terytorium państwa na przestrzeni wieków istnienia „porosło” wieloma atrakcjami. Wśród nich są słynne ruiny starożytnych świątyń Słońca i Luksoru, tradycyjne budowle architektoniczne, piramidy, sfinksy i doliny z pochówkami królewskimi. Turyści wybierają wczesną rezerwację wakacji w Egipcie, aby poznać życie lokalnych mieszkańców, odwiedzić wioski Beduinów i dołączyć do kultury arabskiego jedzenia, degustując autentyczne dania w kolorowych lokalnych kawiarniach.

Słońce i owoce to niewyczerpane witaminy

Przeważająca bezchmurna pogoda pozwala wszystkim komórkom przyswajać cenną witaminę D. Pod ciepłymi promieniami słońca o każdej porze roku dojrzewają owoce cytrusowe, mango, pęcherzyca, granaty, guawa, banany, daktyle, nieszpułka i persimmons. Nie brakuje tu owoców i warzyw, a koszt świeżych produktów jest kilkakrotnie tańszy niż w krajowych supermarketach.

Zasady wjazdu umożliwiają lot do Egiptu z Mińska i zakup wizy bezpośrednio na lotnisku. Tak zwana „pieczątka” będzie kosztować 25 dolarów i pozwoli na przebywanie w kraju nawet do 30 dni. A jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje w Sharm el-Sheikh, to pieczątka Synaj, za którą nie musisz płacić, zapewni 15 dni spokojnego wypoczynku. Ale dzięki niemu nie będziesz mógł poruszać się po całym terytorium państwa egipskiego. Dokonując wcześniejszej rezerwacji Egiptu na 2023, zaplanuj swój plan podróży i upewnij się, że nie potrzebujesz regularnej wizy. Pieczęć „Tylko Synaj” nie ma ograniczeń co do narodowości ani kraju obywatelstwa turysty. Każdy może go otrzymać, w tym dzieci poniżej 18 roku życia, bez żadnych dodatkowych opłat.

Cena wczesnej rezerwacji do Egiptu jest poniżej średniej dla podobnych wycieczek. Ponadto możesz spokojnie poczekać na wakacje, nie martwiąc się, że wszystkie najlepsze oferty zostaną załatwione przed Tobą.