Last minute

Casa Durres 3
Albania, Wlora
od 22.07 do 29.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Silver Beach (Kos) 3
Grecja, Kos (wyspa)
od 20.07 do 27.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Mel Holiday 4
Albania, Durres
od 19.07 do 26.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
Detelina 3
Bułgaria, Złote Piaski
od 26.07 do 02.08 (7 nocy)
Odjazd z Gdańska
wszystko w cenie
od 20.07 do 27.07 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
śniadanie + kolacja
od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie
Fllad Resort & Spa 4
Albania, Durres
od 19.07 do 26.07 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Thalassa Mahdia 4
Tunezja, Al-Mahdijja
od 21.07 do 29.07 (8 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
Sentido Djerba Beach 4
Tunezja, Dżerba
od 25.07 do 01.08 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Cechy wakacji last minute

Z reguły nasi rodacy nieczęsto wyruszają na wczasy za granicę, sądząc, że to ciągnie za sobą duże wydatki. Cóż, nie wszyscy wiedzą o sprawdzonym sposobie na częste podróże i oszczędzanie funduszy, którym są korzystne cenowo wakacje last minute. Kupując wyprawę na 2-10 dni przed odjazdem po zaniżonej taryfie, możesz odkryć miejsca turystyczne, o których mogłeś jedynie pomarzyć! Jak to działa? Skąd pochodzą tak hojne propozycje od touroperatorów i hoteli? Eksperci Pojedzznami.pl dostarczą informacji na wszystkie pytania i odkryją tajemnicę, jak tanio odwiedzić zagraniczne kurorty.

travel4.jpeg

 

Jak powstają gorące okazje?

Wycieczkę, którą kupimy z rabatem do 40-50% na kilka dni przed początkiem, nazywamy last minute. Połączenie tych wyrazów jest zamierzone, jeśli bowiem nikt nie wykupi tej wycieczki, ona wprost „wygaśnie”. Organizator touru nie dostanie pieniędzy za niego, a miejsca na lot czarterowy oraz pokoje w hotelu pozostaną puste. Aby całkiem nie stracić pieniądze, biuro podróży sprzedaje wycieczki last minute z maksymalnymi rabatami. Tym samym operator przynajmniej częściowo pokrywa koszty rezerwacji samolotu i hotelu. “Gorącą ofertą” będą również ostatnie 2-3 niewykupione miejsca na locie czarterowym, konkretna anulowana wycieczka lub kilka zorganizowanych wycieczek pakietowych na „niedogodną” datę lub godzinę odlotu. Cena na nie będzie istotnie niższa niż zwyczajnie!

Jakie są „haczyki”?

Oczywiście nawet dzisiaj istnieją nieuczciwe agencje, które wabią klientów wycieczkami last minute. Jednakże to nie argument, by nie ufać przedstawicielom branży turystycznej wcale! Przeanalizuj, jak wiarygodna jest firma oferująca wakacje last minute z Polski, przeczytaj opinie turystów, wejdź na stronę internetową oraz profil na portalach społecznościowych. Nawiasem mówiąc, sieć agencji „Pojedź z nami” ma nienaganną reputację na międzynarodowym rynku usług turystycznych. Na naszej witrynie internetowej w odpowiednim dziale możesz łatwo i wygodnie wybrać doskonały super last minute wyjazd jutro nad ciepłe morze oraz oferty pakietowe na inne rodzaje rekreacji, np. wycieczki ze zwiedzaniem.

Bez obaw, podróżując z wycieczką last minute, warunki podróży będą dokładnie takie, jak w podobnej wycieczce zakupionej z wczesną rezerwacją. To jest fakt. Dla przykładu, jeśli „upolowałeś” wycieczkę do hotelu z all inclusive przed samym wyjazdem z 30% zniżką, otrzymasz identyczne warunki lotu, transferu, ubezpieczenia i zakwaterowania, jak podróżni, którzy zapłacili całkowitą wartość.

travel3.jpeg

 

Gdzie wyprawić się?

W okresie letnim należy "polować" na wycieczki do Turcji, Grecji, Albanii, Bułgarii czy na Cypr. Na jesieni i zimą wyrusz do Meksyku, Dominikany, Tajlandii, Malediwów. Na urlop last minute w 2024 roku masz okazję pojechać do dowolnego z kilkudziesięciu możliwych kurortów. Wejdź na Pojedzznami.pl, aby wyszukać najkorzystniejsze propozycje od uznanych touroperatorów w Polsce.