Last Minute z Poznania

od 19.07 do 26.07 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
od 24.07 do 31.07 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
od 19.07 do 26.07 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Jest taki rodzaj wakacji, który sprawia, że wyjazd jest nieco przygodowy, trochę spontaniczny, a przez to bardziej żywy i pozostający w pamięci. Dodatkowo taki wyjazd nie wyszczupla zbyt mocno portfela podróżujących. W kręgach turystycznych nazywa się to wyjazdem last minute.

Wakacje last minute z Poznania to standardowy pakiet turystyczny, który zapewnia pewien zestaw usług, przede wszystkim to przelot i zakwaterowanie w hotelu wybranej kategorii. Touroperatorzy ustawiają się w kolejce po programy czarterów lotniczych z wykupionymi pokojami hotelowymi w różnych kurortach na świecie.

Dla kogo są te wycieczki? 

Dla osób, które nie muszą się trzymać konkretnych dat. W końcu trudno znaleźć ofertę, która zadowoli Cię w 100%, jeśli nie jesteś w tej kwestii elastyczny. Spróbuj różnych opcji, a wtedy Twoja wycieczka last minute z Poznania będzie bardzo przystępna cenowo.

Wycieczki dostępne są również dla niewymagających turystów liczących na niskobudżetowe wakacje w szczycie sezonu lub dla chętnych wybrać się na wycieczki weekendowe z Poznania.

Można zaoszczędzić nawet do 40% standardowej ceny wycieczki, ustalając termin wyjazdu na początek długiego weekendu i świątecznych wyjazdów, a także przed i po takich świętach. Okazuje się wtedy, że koszt dwutygodniowego wyjazdu jest równy kosztowi tygodniowego urlopu. Chodzi o podwyżki cen dla hoteli i przewoźników przed okresem świątecznym. 

Czyż nie jest to wspaniała oferta last minute z Poznania na wakacje?

last minute z Poznania

Co trzeba wiedzieć przed wylotem?

  • Musisz mieć określony przedział czasowy, w którym będziesz miał możliwość wyjazdu na urlop w dowolnym momencie (tydzień, dwa tygodnie, im dłuższy okres, tym większa szansa).
  • Umiejętność szybkiego pakowania walizek w ciągu 1-2 dni (praca, walizki, zakupy przed wyjazdem).
  • Nie zapomnij sprawdzić swoich dokumentów. Paszport powinien być ważny przez co najmniej cztery miesiące po powrocie z podróży.

Jak kupić?

Oczywiście można spróbować poszukać takiej wycieczki na własną rękę przez elektroniczne bazy danych. Ale aktualizacja tych baz danych zwykle nie przebiega szybko. Najlepszą opcją jest kontakt z biurem podróży, my w dużych ilościach otrzymujemy oferty wycieczek last minute z Poznania i oferujemy je swoim lojalnym klientom. Koszty wycieczek last minute są zawsze niższe, dlatego takie wycieczki wyprzedają się bardzo szybko. Czasami okres sprzedaży wycieczki mierzony jest w godzinach. Rano ogłaszają ofertę, a w porze obiadowej jest już wyprzedana. Możesz przyjść do naszego biura, wstępnie zarezerwować wczasy last minute z Poznania, zostawić niewielką zaliczkę i czekać na telefon od specjalisty, który znajdzie dla Ciebie ekstra opcję. Turcja, Egipt, ZEA, Tajlandia, Europa - to nie jest pełna lista, gdzie można wybrać się na wycieczkę last minute.

wycieczki last minute z Poznania

Zalety

  • Oszczędność pieniędzy. Szczególnie dla rodzin z dziećmi jest to świetna okazja do zaoszczędzenia pieniędzy w rodzinnym budżecie. Przecież zawsze robisz to, co najlepsze dla swoich dzieci. A wakacje last minute z Poznania dostarczą całej rodzinie niezapomnianych wrażeń.
  • Oszczędność czasu. Dziś pakujesz walizki, a jutro cieszysz się wakacjami all inclusive w Egipcie lub Turcji.
  • Ubezpieczenie. Turyści często postrzegają ubezpieczenie jako dodatkowy wydatek przy zakupie wycieczek. Jednak niestety od czasu do czasu zdarzają się wypadki ubezpieczeniowe. Dlatego najlepiej jest podejść do sprawy z całą odpowiedzialnością. Tak więc kolejną zaletą wycieczek last minute jest ubezpieczenie, które jest wliczone w cenę wyjazdu.

Najpopularniejsze «last minute» kierunki z Poznania

Powyżej w artykule już wspominaliśmy, że lista dostępnych kierunków turystycznych z Poznania jest długa. Dlatego postanowiliśmy podać najchętniej wybierany turystami dla wycieczki last minute z Poznania kierunki. 

  • Egipt — lubiana przez wiele podróżników Afrykańska destynacja turystyczna. Tutaj znajdzie się mnóstwo atrakcji dla wszystkich - pokryte złotym piaskiem wybrzeża przyciągają do leniwego plażowania, a rozbudowane resorty zabezpieczą dobrą zabawę. 
  • Turcja — popularny kierunek z najlepszą ofertą last minute all inclusive z Poznania. Jest to wspaniały wybór dla rodzinnych wczasów. Ciężko złapać promocyjne pakiety turystyczne do Turcji w lecie, ponieważ tureckie kurorty w szycie sezonu są zatłoczone podróżnikami. 
  • Dominikana — ten kierunek ochoczo wybierają miłośnicy egzotycznych klimatów. Oferty last minute z Poznania na Dominikanę warto szukać w period grudzień-maj, iż wtedy są najbardziej wygodne dla odpoczynku warunki klimatyczne.
  • Grecja — wśród Europejskich kierunków, jest najpopularniejszym wyborem Polaków. Na greckich wyspach każdy znajdzie dla siebie rozrywkę, dlatego turyści często polują na last minute wylot z Poznania go Grecji.

wakacje z Poznania last minute

Na naszej stronie w zakładce Super Last Minute z Poznania mamy dla Ciebie najlepsze oferty z atrakcyjnymi rabatami. Zapoznajmy się z nimi już wkrótce!