Rodzinne wakacje

Oferujemy hotele, które nasi eksperci osobiście sprawdzili

Śledzimy oferty wszystkich touroperatorów i znajdujemy wycieczki w najlepszej cenie

Gwarantujemy wsparcie osobistego managera na wszystkich etapach wakacji

Chcesz znaleźć wycieczkę w korzystnej cenie?

Wyślij zgłoszenie, a my dobierzemy dla Ciebie wakacje w super cenie!

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Co obejmuje wycieczka

Lot
Transfer
grupowy
Zakwaterowanie
w hotelu
Wyżywienie
Ubezpieczenie
medyczne

Szukasz czegoś wyjątkowego?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Niezawodność i bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami, aby zagwarantować maksymalny komfort podczas podróży

Wsparcie 24/7

Menedżerowie sieci “Pojedź z nami” są do dyspozycji przez całą dobę, zapewniamy wsparcie na każdym etapie wakacji

Gwarancja najlepszej ceny

Sprawdzamy oferty wszystkich touroperatorów i wybieramy wycieczki w najlepszych cenach

Podróżuj po świecie

“Pojedź z nami” to największa sieć biur podróży. Gdziekolwiek jesteś, “Pojedź z nami” są zawsze w pobliżu.

Wycieczki w 62 126 hotelach na świecie

Wszystkie możliwe opcje wypoczynku znajdziesz u nas! Zaproponujemy Ci odpowiedni hotel, gdzie tylko zechcesz spędzić wakacje.

Wsparcie 24/7

Podczas wakacji zawsze możesz liczyć na całodobową pomoc w razie pytań.

Wiemy, co sprzedajemy

Nasi menedżerowie podróżują co najmniej 2 razy w roku, aby sprawdzić co najmniej 20 hoteli. Zawsze wiesz, jakie wakacje na Ciebie czekają.

Stabilność finansowa

Firma nie zalega z płatnościami wobec państwa jak i operatorów turystycznych, dzięki czemu turyści mają 100% pewności, że wymarzone wakacje zostaną zrealizowane.

Aktualne ceny

Monitorujemy ceny od touroperatorów w czasie rzeczywistym, aby strona wyświetlała rzeczywisty koszt wycieczek.

Uzyskaj indywidualną ofertę wycieczki w najlepszej cenie!

Oferujemy hotele osobiście sprawdzone przez naszych ekspertów

Śledzimy oferty wszystkich touroperatorów i wyszukujemy wycieczki w najlepszych cenach

Zapewniamy wsparcie menedżera personalnego na wszystkich etapach wakacji

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Wymarzony rodzinny urlop 

Planowanie wycieczki dla rodzin z dzieciakami jest prawdziwym wyzwaniem. Podpowiadamy co zrobić, żeby rodzinne urlopy zakarbowały się w pamięci jako wspaniałe spędzony razem czas. 

Przede wszystkim należy sprawdzić czy wybrany ośrodek wypoczynkowy ma rodzinny charakter. Wakacje z rodziną najlepiej spędzać w takim miejscu, gdzie każdy członek rodziny poczuje się komfortowo. Gdy profesjonalne animatorze zapewniają aktywną rozrywkę dla maluchów, rodzice mają chwilę, żeby odpocząć i naładować swoje akumulatory. Kolejnym ważnym punktem jest wyżywienie. Resorty wypoczynkowe, które oferują różnorodne i dostosowane do najmłodszych podróżników menu — tego pragną potrzebujące odpoczynku rodzice. 

Planujecie wakacje rodzinne nad morzem? Trafnym wyborem są ośrodki wypoczynkowe z piaszczystą i łagodnie opadającą do morza plażą. Lepienie babeczek, budowanie zamków i pluskanie w ciepłym morzu — z tego będzie zadowolony każdy maluch. Warto też pamiętać o regularnym smarowaniu dzieciaków środkami przeciwsłonecznymi.

family1.jpeg 


Najlepsze kierunki dla rodzinnego urlopu  

Aby odpowiednio się przygotować do podróży z maleństwem, wiele rodzin rezerwuje wakacje dla rodzin z dziećmi z wyprzedzeniem. Nie wiesz jaką destynację turystyczną wybrać? Oto lista najpopularniejszych kierunków:

  • Turcja. Słynąca z bogatego „all inclusive” Turcja oferuje mnóstwo udogodnień dla najmłodszych podróżników: aquaparki i liczne zjeżdżalnie na terenach hoteli, płacy zabaw, mini kluby, animacje i ciekawe atrakcji w okolicach kurortów. Dopóki dzieci są zaangażowane w zabawę, rodzice mogą spróbować rozmaite sporty wodne, zrelaksować na basenie lub wskoczyć do centrum SPA. 
  • Hiszpania. Niepowtarzalnie urocze hiszpańskie wybrzeża wyróżniają się wspaniałą infrastrukturą turystyczną i ogromną ilością atrakcji. Z uwagi na dynamiczne życie noce, zwłaszcza w regionach turystycznych, planując wczasy rodzinę za granicą, zalecamy wybierać resorty wypoczynkowe położone w cichej okolice. 
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ten szybko się rozwijający zakątek świata jest idealnym kierunkiem dla podróży z rodziną w okresie październik-kwiecień. Świetnie zaprojektowane hotele o wysokim standardzie, fascynująca kultura, niesamowite krajobrazy i niezliczone atrakcje turystyczne - dokładnie to jest gwarancją wspaniałej rodzinnej przygody. 
  • Egipt. Dla wielu podróżujących z dziećmi turystów kraj piramid jest pierwszym wyborem. Główną zaletą egipskich kurortów jest świetna infrastruktura hotelowa. Powstające na pustyni resorty zapewniają gościom komfortowe warunki pobytu, doskonale zagospodarowane plaże i mnóstwo atrakcji. Mogą to być baseny ze zjeżdżalniami, mini kluby z animatorami, placu zabaw, boiska, centrum SPA lub centrum nurkowania i surfingu.
family2.jpeg

Szukasz niedrogich rodzinnych wczasów? Sprawdź dostępne na Pojedzznami.pl pakiety wakacyjne. My staramy się zapewnić najlepsze
ceny podróży do najlepszych obszarów wypoczynkowych.