Last Minute z Gdańska

od 01.12 do 08.12 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
od 12.12 do 19.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 16.12 do 24.12 (8 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie
Potrzebujesz pomocy w wyborze wycieczki?
Zostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepszą wycieczkę
Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności
od 01.12 do 08.12 (7 nocy)
Odjazd z Poznania
wszystko w cenie
Reef Oasis Beach Resort 5
Egipt, Sharm-el-Sheikh
od 03.12 do 10.12 (7 nocy)
Odjazd z Katowic
wszystko w cenie
od 16.12 do 24.12 (8 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie
od 06.12 do 13.12 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie
od 16.12 do 23.12 (7 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie
od 16.12 do 24.12 (8 nocy)
Odjazd z Warszawy
wszystko w cenie

Popularne kierunki

Wycieczki last minute według miesiąca wylotu

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Wyobraź sobie słodką drzemkę na leżaku pod parasolem z książką w ręku, gdy w Polsce pada śnieg. Albo w tym czasie gdy Twoi koledzy wychodzą z pracy ciemnym zimowym wieczorem, Ty cieszysz się ciepłym zachodem słońca pociągając drinka na plaży. Brzmi dobrze? A jeśli dodać do tego fakt, że wycieczka last minute z Gdańska kosztowała Cię pół ceny? Co o tym sądzisz? Pytasz jak? Odpowiedź znajduje się w artykule.

Last minute to wycieczka, która nie została wykupiona na czas. Na rynku turystycznym pojawiają się więc kuszące oferty z wylotem jutro lub pojutrze, a może już w najbliższą sobotę. Dlatego im bliżej wylotu, tym większy rabat. Taką ofertę należy “złapać” zanim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa, ponieważ takie okazje są rozchwytywane w mrugnięciu oka.

Kiedy dostępne?

Najlepszy czas na zakup wycieczki to okres poza sezonem. W przypadku Egiptu jest to okres od grudnia do początku kwietnia. To najlepszy czas na zwiedzanie Luksoru, Kairu i piramid w Gizie. Główne zabytki nie są zatłoczone przez turystów, a przejazd autobusem jest przyjemniejszy bez męczących upałów. Dla ZEA to pora od maja do września, a dla Tajlandii od czerwca do połowy października. Nie rezygnuj więc z urlopu poza sezonem. Wakacje last minute z Gdańska mają mnóstwo przewag:

 • Przede wszystkim — cena. Takie wycieczki oferują wysoki standard wakacji za niższą, czasem nawet o połowę, cenę.
 • Kolejną istotną zaletą jest brak tłumów turystów. Jeśli priorytetem są ustronne i bezludne wakacje, to taka oferta last minute z Gdańska będzie akurat dla Ciebie.
 • Możliwość zwiedzania zabytków w spokoju i bez kolejek.

Wykup pakiet last minute i miej pewność, że nic nie stracisz. Usługi i udogodnienia zawarte w pakiecie last minute pozostają bez zmian.

Jak kupić?

Specjaliści biura podróży Pojedź z nami zawsze czekają na Ciebie z otwartym sercem. 

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy znają potrzeby naszych klientów i dopasowują wycieczki last minute z Gdańska do ich życzeń i możliwości finansowych.

 • Dołącz do naszych społeczności w Viber i Telegram, żeby śledzić aktualizacje o dostępnych wycieczkach i być na bieżąco z „kuszącymi” ofertami.
 • Wybierz na naszej stronie internetowej kraj podróży, preferowany hotel i najciekawszą ofertę i kliknij "kup". 
 • Nasi menedżerowie znajdą opcję dopasowaną do Twojego budżetu.

Twoje wczasy last minute z Gdańska będą udane, jeśli powierzysz wyszukiwanie ofert doświadczonemu fachowcy. Natomiast możesz wykorzystać poniższe wskazówki, jeśli wolisz samodzielnie zająć się tym procesem:

 • Im bliżej daty wyjazdu, tym taniej. 
 • Touroperator oferuje przelot czarterowy.
 • Wybierając wycieczkę w promocyjnej cenie, zwróć uwagę na zawartość pakietu turystycznego. Musi oferować wszystko, co zawiera zwykła wycieczka. Obejmuje to przeloty i transfery, posiłki i zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. Najczęściej spotykane rodzaje wyżywienia to all inclusive (AI, All). Wycieczki do Europy i krajów egzotycznych oferują zazwyczaj śniadanie (BB) lub śniadanie i kolację (HB).
 • Niepełny pakiet wskazuje na to, że biuro podróży próbuje sprzedać regularną wycieczkę jako last minute.

Poradnik dla turystów

 • Brak określonych ram czasowych. Musisz być gotów wyjechać na urlop w każdej chwili (w ciągu tygodnia, dwóch tygodni — im więcej czasu masz do dyspozycji, tym większa szansa na dobrą okazję). 
 • Umiejętność szybkiego pakowania w ciągu 1-2 dni (załatwienie formalności w pracy, pakowanie walizek, zakupy przed wyjazdem).
 • Posiadanie ważnych dokumentów podróży. Szkoda, jeśli Twoje dokumenty nie spełniają wymagań wyjazdu, a do wylotu pozostaje 2-3 dni. Sprawdź więc najpierw wszystkie swoje dokumenty.

Zespół Pojedź z nami i nasi partnerzy są gwarancją jakości od 18 lat. Zapraszamy Ciebie i Twoją rodzinę na cudowne wakacje super last minute z Gdańska do takich kierunków jak Turcja, Egipt, ZEA, Tajlandia, Sri Lanka, a także do krajów europejskich.

Jeśli nadal masz pytania, czekamy na telefon, abyśmy mogli udzielić Ci więcej informacji i odpowiedzieć na wszelkie pytania.