Wycieczki do Hiszpanii z Katowic

Trwa wyszukiwanie wycieczek

Polecane hotele Hiszpania

Sprawdzone hotele polecane przez naszych najlepszych managerów.

Popularne kierunki

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Urlop w Hiszpanii z Katowic — to świetna okazja oderwać się od rutyny i odprężyć się na cudnych wybrzeżach z idealnymi warunkami dla odpoczynku. Bądź to rodzinny wyjazd czy podróż z ekipą przyjaciół — każdy tutaj znajdzie swój zakątek!

Dokąd w Hiszpanii z dziećmi?

Na Hiszpańskich wybrzeżach jest niepomierna ilość miejsc, które perfekcyjnie nadają się na rodzinne wakacje w Hiszpanii z Katowic. Przedstawiamy listę kurortów, dokąd najchętniej się wybierają z dzieciakami.

  • Teneryfa — utytułowana jako największa ze wszystkich wysp na Archipelagu Kanaryjskim. Dzięki zróżnicowanemu klimatu, idealnie pasuje dla pobytu z dziećmi. Południe wyspy jest bardziej wakacyjne ze względu na mnóstwo kurortów i piaszczystych plaże, a północ wyspy wyróżnia się bujną roślinnością. Wczasy w Hiszpanii z Katowic na Teneryfie zapamietają się dzieciom ogromną ilością atrakcji. W parku «Aqualand Costa Adele», oprócz rozmaitych zjeżdżalni, można obejrzeć pokaz delfinów. Największy kompleks basenów i brodzików są w parku «Lago Martianez». Zapoznać się z lokalnymi florą i fauną można w parkach «Jungle Park Arona», «Siam Park» i «Loro Park». Dla chętnych aktywnie spędzić czas polecamy wycieczki do narodowego parku Teide, spacer Szlakiem Zmysłów oraz Jaskinią Wiatru.
  • Costa Blanca — słoneczny zakątek Hiszpanii. Wycieczka do Hiszpanii z Katowic na północną część kurortu zachwyci niesamowitymi widokami na urocze zatoki i schodzące do morza góry. Południe tej miejscowości charakteryzuje się rozległymi piaszczystymi plażami, które mają dogodne warunki dla pluskania z dziećmi. Ponadto, na terenie Costa Blanca są różnorodne parki rozrywkowe. Dla najmłodszych polecamy «Flamingo Aquapark», a chętnym dodać adrenaliny — parki «Aqualandia» i «Aquapolis Water Park». W «Mundomar» można popływać z delfinami, a w «Teresa Natura» — zostać opiekunem zwierząt. 

Dokąd w Hiszpanii na plażowanie?

Dookoła całego kraju rozpościera się ład długością ponad 8000 kilometrów. Także, trudno wyobrazić jaką ilość wspaniałych plaże ma do zaoferowania słoneczna Hiszpania. Każda z nich się charakteryzuje szeroką paletą wyróżniających się znakomitym poziomem usług resortami, mnóstwem atrakcji i dogodną pogodą. 

Majorka

Północ wyspy jest usłana klifami, a południe — szerokimi piaszczystymi plażami. Plaże Majorki są świetnie zagospodarowane i tętniące życiem. Wśród najpopularniejszych wyróżniają się El Arenal, Alcudia Beach, Cała Major oraz Playa de Palma. 

Fuerteventura

Fuerteventura słynie z okrytych saharyjskie piaskiem wybrzeż, turkusowego morza i bajecznego krajobrazu. W gronie najcudniejszych plaż są Playa de la Barca, Cofete Beach oraz plaża Sotavento.

Costa Brava

Północ tej miejscowości jest pokryta zalesionymi dziką roślinnością wzgórzami, dlatego są tutaj liczne rezerwaty przyrody. Natomiast południe wyspy się wyróżnia szerokimi płazami, wśród których największą popularnością cieszą się plaże Cala Aiguablava, Cała Canyet, Platja Gran i Santa Cristina.

Agencja «Pojedź z nami» zajmuje się organizacją podróży, dobierając oferty konkretnie do życzeń klienta. Przeto, dzięki sumiennej pracy naszych menedżerów, wyjazd do Hiszpanii z Katowic odbędzie się na najwyższym poziomie!