Wycieczki do Egiptu na 9 dni

Trwa wyszukiwanie wycieczek

Wycieczki last minute

Popularne kierunki

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Wycieczka do Egiptu na 9 dni z Polski zaspokoi wszelkie turystyczne wątpliwości. Tutaj możesz cieszyć się relaksem na plaży, poznać bogatą historię i kulturę, skosztować pysznej i różnorodnej kuchni oraz odkryć unikalne pomniki przyrody. Jak wybrać ośrodek na dziesięciodniową wycieczkę do Egiptu? Przyjrzyjmy się głównym kryteriom zdobywania szacunku.

Pogoda

Pierwszym czynnikiem wpływającym na wybór ośrodka jest pora roku. Egipt ma gorący i suchy klimat, więc temperatura powietrza może sięgać +40...50 °C, a wody morskiej +28...30 °C. Może to być wyjątkowe dla osób aktywnych, szczególnie tych, które nie były w pobliżu przed taką pogodą. Zimą temperatura powietrza w Egipcie spada do +20...25°C, a woda morska do 18...22°C. Może być za zimno na kąpiel. Zatem za opłatą wykupijcie wycieczkę do Egiptu na 9 dni all inclusive, najlepiej w hotelu położonym niedaleko spokojnej zatoki i posiadającym podgrzewany basen.

Infrastruktura

Kolejnym ważnym czynnikiem decydującym o wyborze ośrodka jest rodzaj naprawy.Chcesz spędzić aktywnie godzinę, uprawiać sporty wodne, wybrać się na wycieczkę, poznać lokalną kulturę i życie codzienne? Otrzymasz wyjazd do Egiptu na 9 dni z Polski do takich kurortów jak Szarm el-Szejk, Hurghada, El Gouna i Dahab.

Pragniesz w spokoju cieszyć się przyrodą, ciszą i samowystarczalnością? Serdecznie zapraszamy do hoteli położonych z dala od eleganckich miejsc i ośrodków turystycznych. Takie kurorty znajdują się w Sahl Hasheesh, Makadi Bay, Soma Bay i Nuweibi.

Cena podróży

Trzecim ważnym czynnikiem wpływającym na wybór ośrodka jest budżet. Egipt to kraina odpowiednia dla każdego Hamanita. Tutaj znajdziesz hotele na różnym poziomie, od ekonomicznego po luksusowe, z różnymi systemami wyżywienia, od zakwaterowania po ultra all inclusive. Cena wyjazdu do Egiptu na 9 dni będzie niższa, gdyż wkrótce pojawią się promocje na wcześniejszą rezerwację. Dozwolone są duże oszczędności, a zapasy, które spalają się, są dostępne na 5-6 dni przed kolacją.

Program orientacyjny dziewięciodniowej podróży

Obłędnie, przestrzeń kosmiczna jest całkowicie indywidualna. Najchętniej spędzałabym całe dnie na plaży, ciesząc się nieograniczonymi przyjemnościami all inclusive. Chcielibyśmy jednak szczególnie podkreślić majestat piramidy faraonów i Wielkiego Sfinksa. Jeszcze inni są gotowi spędzić całą podróż z maską i płetwami, obserwując tętniące życiem podwodny świat. Gorące wycieczki do Egiptu na 9 dni pozwolą Ci zrealizować wszystkie Twoje życiowe plany. Więcej w przyszłości!

Przedstawiamy przybliżony plan 9-dniowego urlopu w Hurghadzie, który pomoże Ci zrealizować wszystkie Twoje plany.

  • Dzień 1. Zameldowanie w hotelu. Naprawa basenu. Wieczorny program pokazowy w hotelu.
  • Dzień 2. Zwiedzanie kurortu. To dobry czas na zakupy i naprawy.
  • Dzień 3. Jeep safari pustoszeje. Odpoczynek na plaży. Nurkowanie i poznawanie podwodnego światła Morza Czerwonego.
  • Dzień 4. Wycieczka morska batyskafem z przezroczystym dnem i majestatycznymi panoramicznymi oknami.
  • Dzień 5. Odpoczynek na plaży. Rozvagi do parku wodnego Jungle. Wieczorny spacer wzdłuż nabrzeża Marina w Hurghadzie i ulicy Sheraton.
  • Dzień 6. Luksor. Poświęcony Świątyni Karnak i Świątyni Luksorskiej. Wycieczka do Doliny Królów i wejście do grobowca faraonów. Zrozumienie świątyni Hatszepsut.
  • Dzień 7. Dzień zdrowia. Zabiegi SPA, masaże, sauna.
  • Dzień 8. Wycieczka morska na Rajską Wyspę zwaną egipskimi Malediwami.
  • Dzień 9. Zakończyliśmy pracę na plaży. Kupowanie pamiątek i delektowanie się lokalną kuchnią.

Jest to program bardziej orientacyjny, który możesz dodać do swojej skóry i całkowicie dostosować ją do swoich potrzeb w zakresie nawilżenia. To jest cholernie drogie!