Wakacje w Egipcie na 5 dni

Trwa wyszukiwanie wycieczek

Wycieczki last minute

Polecane hotele w Egipcie

Sprawdzone hotele polecane przez naszych najlepszych managerów.

Popularne kierunki

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

5-dniowy urlop w Egipcie z Polski to doskonały wybór dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek na plaży z zajęciami edukacyjnymi. Bezpośrednie loty pomiędzy Warszawą a Szarm el-Szejk trwają zwykle około 4-5 godzin, w zależności od konkretnych warunków lotu. Dlatego też kupując wycieczkę z przelotem możesz liczyć na wyjście z domu wcześnie rano, zameldowanie się w hotelu w porze lunchu i wylegiwanie się na plaży lub przy basenie.

Odpocznij na piątkę! Główne zalety pięciodniowego urlopu

5-dniowy urlop to świetna propozycja dla tych, którzy chcą odpocząć od codziennych zajęć, ale nie mogą lub nie chcą wyjechać na zbyt długo. Oto kilka zalet tego formatu:

 • Oszczędzaj czas. Pięciodniowy wyjazd z Polski do Egiptu pozwoli Ci odpocząć i zregenerować siły, nie spędzając zbyt wiele czasu z dala od pracy i innych obowiązków. Jednocześnie jest to dłuższe niż 3-dniowe wakacje w Egipcie, co oznacza, że ​​możesz mieć więcej czasu na zrobienie i zobaczenie.
 • Zabytki historyczne. Egipt słynie z piramid, sfinksów i starożytnych ruin. Pięciodniowa wycieczka daje możliwość zobaczenia legendarnych miejsc bez konieczności spędzania zbyt dużej ilości czasu na podróżowaniu.
 • Zmiana scenerii. Krótkie wakacje pozwolą Ci zyskać nową perspektywę, zmniejszyć poziom stresu i pomóc Ci wrócić do biznesu z nowym zapałem.
 • Piękne plaże i korzyści zdrowotne. Możesz kupić 5-dniową wycieczkę do Egiptu tylko dla pięknych plaż i jasnego słońca. Zwiększając produkcję serotoniny, hormonu szczęścia, wakacje na morzu poprawią Ci nastrój. Światło słoneczne aktywuje produkcję witaminy D, która jest niezbędna dla zdrowych kości i układu odpornościowego.
 • Imponujący podwodny świat. Egipt to raj dla miłośników nurkowania i snorkelingu. Podczas krótkiej wizyty można cieszyć się pięknem Morza Czerwonego.
 • Mniej stresu. Planowanie i przygotowywanie się do długich wakacji może być stresujące. W długich przygotowaniach pomocne będą wycieczki last minute do Egiptu na 5 dni.
 • Więcej opcji podróży. Odbywając krótkie wycieczki przez cały rok, możesz odwiedzić więcej miejsc i zobaczyć więcej ciekawych rzeczy.

Ile kosztuje pięciodniowa wycieczka do Egiptu?

Cena 5-dniowej wycieczki do Egiptu może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak:

 • wybrany ośrodek;
 • kategoria hotelu - 3★, 4★ lub 5★;
 • rodzaj zakwaterowania – pokój standardowy, pokój o podwyższonym standardzie, oddzielna willa;
 • koncepcja wyżywienia – tylko śniadania, all inclusive, ultra all inclusive,
 • sezon - niski (lato i zima), wysoki (wiosna i jesień).

Zawsze aktualne ceny prezentowane są w katalogu biura podróży „Chodź z nami”. Nie znalazłeś odpowiedniej opcji? Wyślij zapytanie do menadżera online, a w ciągu kilku minut otrzymasz dokładną kalkulację wycieczki dla dwóch, trzech lub dowolnej innej liczby urlopowiczów. Miłej podróży!