Wycieczki do Turcji z Wrocławia

Trwa wyszukiwanie wycieczek

Wycieczki last minute

Popularne kierunki

Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Turcja — to muzułmański kraj, jedna cześć którego leży w Azji, a druga cześć w Europie. Tureckie lądy otaczają cztery morza: Śródziemne, Marmurowe, Czarne i Egejskie. Jest to wspaniały turystyczny kierunek z bogatą historią, ciekawą kulturą oraz mnóstwem świetnych miejscowości wypoczynkowych. Panujący w Turcji podzwrotnikowy morski klimat zapewnia dogodne warunki pogodowe.

Czym kusi Turcja?

Wakacje w Turcji z Wrocławia — to przede wszystkim beztroski odpoczynek w solidnie rozbudowanych hotelach z konceptem «all inclusive». Cała przyjemność dla turystów spędzić urlop mając wszystko pod ręką i nie myśląc ni o czym. Fantastyczne warunki pogodowe pozwalają na całodobowe leżakowanie pod rozgrzanym słońcem oraz na kąpiel w niebiesko-turkusowych wodach morza. Prócz tego na tureckich wybrzeżach jest bezlik atrakcji. Zwolennikom dynamicznej rozrywki zalecamy spróbować sporty wodne lub zapoznać się z okolicami wybranego kurortu. Dla najmłodszych są parki wodne oraz zabawa z animatorami. Dla fanatyków historii polecamy wycieczki fakultatywne do starożytnych miast. 


«Last minute» oferty

Oferty «last minute» często się widnieją na stronach niemal każdej agencji turystycznej i są na tyle popularne, że turyści szybko rozchwytują takie promocje. Ich przewaga polega na tym, że ceny wycieczek do Turcji z Wrocławia są zdecydowanie niższe, a czasami nawet obniżone do −40%. Takie oferty się pojawiają, gdy u biura podróży zostają miejsca na wybraną wycieczkę, dlatego możliwość zakupu touru w ostatniej chwili rzeczywiście jest ograniczoną czasowo. Zaczynać polowanie na oferty last minut można najwcześniej tydzień przed terminem wyjazdu, a najlepszy cennik uda się złapać w ostatnie 2-3 dni. Lecz w letni sezon wakacyjny hotele są przepełnione turystami, dlatego nie warto liczyć na dużą dostępność podobnych promocji, a rezerwować wakacje znacznie wcześniej. Wiosną i jesienią jest większa szansa zdobyć last minut wczasy w Turcji z Wrocławia.


Popularne kierunki 

Turcja jest marzeniem wielu turystów, bo każdy kurort kraju oferuje rewelacyjne warunki pobytu i bezlik możliwości wypoczynku. Wśród najchętniej wybieranych przez turystów kurortów są:

  • Bodrum — urocze miasto z greckim klimatem. Wzrok turystów przykuwają widniejące wśród wzgórz białe budynki z niebieskimi dachami. Wyjazd do Turcji z Wrocławia, a dokładnie w Bodrum, najczęściej wybierają miłośnicy dynamicznego wypoczynku. Dzięki szerokiemu wyboru barów i klubów nocnych, nikt tutaj nie będzie miał czasu na nudy. Poza tym, w Bodrum można zwiedzić starożytne zabytki. Na przykład, chronione UNESCO Mauzoleum, zamek św. Piotra, teatr oraz liczne muzeum.
  • Alanya — tętniący życiem centrum Riwiery Tureckiej. Rodzinna wycieczka do Turcji z Wrocławia z najmłodszymi podróżnikami świetnie się sprawdzi w Alanyi. Znajdujące na kurorcie hotele wysokiej klasy zapewniają komfortowe bytowanie dla każdego. Dodatkowo polecamy odwiedzić plaże Kleopatrę, twierdzę Ehmedek i muzeum Ataturka. Zaletą kurortu są rozległe piaszczyste płazy z delikatnym zejściem do krystalicznie turkusowego morza. 
  • Marmaris — otoczone zielonymi wzgórzami, urokliwe portowe miasto. Tutaj są najlepsze warunki dla aktywnego wypoczynku, m. in. windsurfing, nurkowanie lub wodne narty. Z portu jachtowego można dopłynąć do najbliższych greckich wysp. Lokalne hotele z koncepcja ultra all inclusive Turcja z Wrocławia zakochają w siebie każdego.

Biuro podróży «Pojedź z nami» od lat się zajmuje całkowitą organizacją wycieczek zagranicznych. Jeżeli marzysz o wakacjach na którymś z sławetnych tureckich kurortach, zapoznaj się z ofertami na naszej stronie i wybierz najbardziej odpowiadającą twoim życzeniom. Pozostałym się zajmą nasi specjaliści!