Rejsy wycieczkowe

Oferujemy hotele, które nasi eksperci osobiście sprawdzili

Śledzimy oferty wszystkich touroperatorów i znajdujemy wycieczki w najlepszej cenie

Gwarantujemy wsparcie osobistego managera na wszystkich etapach wakacji

Chcesz znaleźć wycieczkę w korzystnej cenie?

Wyślij zgłoszenie, a my dobierzemy dla Ciebie wakacje w super cenie!

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Co obejmuje wycieczka

Lot
Transfer
grupowy
Zakwaterowanie
w hotelu
Wyżywienie
Ubezpieczenie
medyczne

Szukasz czegoś wyjątkowego?

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Niezawodność i bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami, aby zagwarantować maksymalny komfort podczas podróży

Wsparcie 24/7

Menedżerowie sieci “Pojedź z nami” są do dyspozycji przez całą dobę, zapewniamy wsparcie na każdym etapie wakacji

Gwarancja najlepszej ceny

Sprawdzamy oferty wszystkich touroperatorów i wybieramy wycieczki w najlepszych cenach

Podróżuj po świecie

“Pojedź z nami” to największa sieć biur podróży. Gdziekolwiek jesteś, “Pojedź z nami” są zawsze w pobliżu.

Wycieczki w 62 126 hotelach na świecie

Wszystkie możliwe opcje wypoczynku znajdziesz u nas! Zaproponujemy Ci odpowiedni hotel, gdzie tylko zechcesz spędzić wakacje.

Wsparcie 24/7

Podczas wakacji zawsze możesz liczyć na całodobową pomoc w razie pytań.

Wiemy, co sprzedajemy

Nasi menedżerowie podróżują co najmniej 2 razy w roku, aby sprawdzić co najmniej 20 hoteli. Zawsze wiesz, jakie wakacje na Ciebie czekają.

Stabilność finansowa

Firma nie zalega z płatnościami wobec państwa jak i operatorów turystycznych, dzięki czemu turyści mają 100% pewności, że wymarzone wakacje zostaną zrealizowane.

Aktualne ceny

Monitorujemy ceny od touroperatorów w czasie rzeczywistym, aby strona wyświetlała rzeczywisty koszt wycieczek.

Uzyskaj indywidualną ofertę wycieczki w najlepszej cenie!

Oferujemy hotele osobiście sprawdzone przez naszych ekspertów

Śledzimy oferty wszystkich touroperatorów i wyszukujemy wycieczki w najlepszych cenach

Zapewniamy wsparcie menedżera personalnego na wszystkich etapach wakacji

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgadzasz się z Polityką Prywatności

Kruizy — czas na wyjątkowe wakacje!

Coraz większa popularność zyskują kruizy po morzach i oceanach. Czym się wyróżnia taki sposób podróżowania? Główną zaletą jest możliwość zwiedzić kilka wspaniałych miejsc bez konieczności zmiany ośrodków noclegowych i ciągłego pakowania i rozpakowywania walizek. Ponadto, można opłynąć świat dookoła, zobaczyć najciekawsze obiekty historyczne i poznać inne kultury. Sprawdź czego się spodziewasz od pływających wczasów na statkach i które kierunki wybrać.

cruise1.jpeg 

Kruizy — informacje praktyczne 

Obecne, oprócz już istniejącego bezliku statków, budują się nowe pływające hotele, które nadają się na komfortowe podróży z wyjątkowym serwisem. Większym zainteresowaniem turystów jednak się cieszą te większe statki oferujące luksusowe kruizy do każdego zakątku świata. Statki płyną przeważnie w nocy, zaś w ciągu dnia można korzystać z licznych wycieczek fakultatywnych lub beztrosko opalać się na plaży. Ponadto, nie warto się martwić o rozrywce — już po wejściu na pokład na turystów czeka mnóstwo rozmaitych atrakcji. Wśród udogodnień znajdujących się na pływających mini-kurortach są:

 • restauracje
 • bary
 • dyskoteki
 • baseny
 • centrum SPA
 • kasyna
 • kino
 • boiska sportowe

Na pokładach największych statków znajdziemy pola golfowe, aquaparki, lodowiska i nawet salony urody. Korzystania z tych atrakcji już jest wliczone w koszt podróży.

cruise2.jpeg

Kruizy — popularne kierunki 

W katalogach biur podróżniczych do wyboru znajdziemy bezlik wspaniałych tras wycieczkowych niezależnie od pory roku. Szukasz pomysłu na niezapomniane kruizy? Oto nasza lista najchętniej wybieranych kierunków:

 • Wycieczki po Karaibach — wspaniały wybór na zimowe ferie. Ta podróż pozwoli odkryć najbardziej bajeczną część świata. Przepiękne pokryte białym jedwabnym piaskiem plaży otoczone pochylającymi palmami, turkusowa woda i całorocznie ciepło — z tego słyną karaibskie klimaty. Podczas podróży można odwiedzić Dominikanę, Bahamy, Miami, Puerto Rico, Gwadelupę, St Maarten oraz wiele innych wyjątkowych miejsc. 
 • Wycieczki po Nilu — dobry pomysł na wakacji dla tych, komu się znudziły standardowy wypoczynek w resortach wypoczynkowych. Rejsy wycieczkowe po Nilu pozwolą dotknąć starożytności kraju faraonów, odkryć codzienne życie Egipcjan i niezapomniane spędzić urlop. Punktem startowym są miast Kair lub Luksor. Podczas wycieczki statek się zatrzymuje w miastach pełnych niesamowitych i tajemniczych zabytków. Głównymi ciekawostkami są miasta Luksor, Asusan, Esna, Kair i Abu-Simbel.  
 • Wycieczki po morzu Śródziemnym — doskonały pomysł na kruizy dla rodzin w okresie od wiosny do połowy jesieni. Tygodniowa wycieczki na pokładzie komfortowego statku pozwoli przepędzić najciekawsze zakątki Europy. Punktem startowym są porty w Wenecji, Barcelonie, Genui lub Savoi. Rejs po wschodniej części morza pozwoli odwiedzić najlepsze kurorty Adriatyku, niesamowite greckie wyspy oraz fascynujące miasta Ateny i Stambuł, a podróżując zachodnią częścią morza odwiedzimy najciekawsze miasta we Włoszech, Lazurowe Wybrzeże Francji i wspaniałe wyspy Korsyka, Sardynia i Sycylia. 
 • wycieczki po Europie Północnej — to zdecydowanie cudowny pomysł na zwiedzania najznakomitszych zakątków Europy Północnej. Kruizy wycieczkowe na Islandię, w Grenlandii lub po niesamowitych fiordach Norwegii pozwolą wspaniale spędzić niezapomniane chwile w samym sercu malowniczej przyrody i zapierających dech widoków. Podczas zwiedzania Europy Północnej również można odwiedzić Irlandię, Anglię, Danię, Szwecję, Estonię, Łotwę i Litwę.

Marzysz o wakacjach na statku? Zarezerwuj najwygodniejszą podróż na Pojedzznami.pl!