Hotele Turcji

Sortuj:

Polecane hotele Turcji

Sprawdzone hotele polecane przez naszych najlepszych managerów.

Filtry
Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy serwisu.
Czego brakuje Ci na naszej stronie?

Turcja — jedno z pierwszych skojarzeń, gdy chodzi o wakacje. Ten kraj szczyci się wysokim standardem systemu  all inclusive. Oferta miejscowości wypoczynkowych w tym kraju jest szeroka. Pod względem turystycznym Turcję można podzielić według regionów na Alanyę, Belek, Side, Antalyę, Kemer, Marmaris, Bodrum, İzmir, Cesme, Kusadasi. Alanyę z reguły poleca się jako pierwszą podróż do kraju. Zlokalizowano tu najwięcej hoteli, stąd ceny na wycieczki z reguły są niższe. Kemer może się pochwalić krajobrazem górskim, charakteryzują go kamienne plaże i bardziej miękki klimat. Antalya z kolei jest słynna z najlepszych plaży. Bodrum wyróżnia się greckim kolorytem. 

Żeby wakacje były udane należy zadbać o wybór kurortu oraz hotelu. Poniżej przedstawione są praktyczne porady i zalecenia, które służą pomocą w dokonaniu tego ważnego wyboru.

hotel-turk2.jpeg 

Polecane hotele w Turcji nad morzem to pięciogwiazdkowy Maxx Royal Kemer, Regnum Carya Golf & Spa, Macasizi Hotel. Pierwszy z listy ma w posiadaniu 3 prywatne plaże, “Fast track” na lotnisku, a każdy klient ma do dyspozycji personalnego asystenta. Drugi z kolei jest maksymalnie komfortowy dla zapracowanych rodziców, ponieważ rozmaitość animacji dla dzieci pozwala maksymalnie zabawić najmłodszych wczasowiczów. Trzeci hotel na liście ma charakter butikowy, co oznacza maksymalnie dyskretny wypoczynek na terytorium hotelowym. Zamiast dużych hotelowych apartamentowców do zaoferowania są wille dla dwóch-sześciu osób, prywatne pawilony na plażach, personalizacja i kameralność na maksymalnym poziomie.

Pięciogwiazdkowe najlepsze hotele w Turcji to Concorde De Luxe Resort oraz Seven Seas Hotel Life. Wymienione ośrodki bardzo kontrastują cenowo, ale w rankingu liczy się stosunek jakości usług do ich ceny. 

Większość odpoczywających dokłada starań żeby na wakacje wyjechać do nowego hotelu. Najnowsze hotele w Turcji to Liberty Fabay, Seaden Quality Resort & Spa oraz Blue Marlin Deluxe Spa & Resort, zarówno każdy z nich ma 5 gwiazdek. Zaletą odpoczynku w takich ośrodkach jest to, że personel stara się maksymalnie sprawić niezapomniane wrażenie, żeby turyści wrócili tu następnym razem.

hotel-turk1.jpeg

Z kolei najczęściej rezerwowane hotele w Turcji to Voyage Belek Golf & Spa, Alva Donna World Palace, Porto Bello Hotel Resort & Spa. Z reguły w takich ośrodkach są rozchwytywane pokoje w wysokim sezonie i pozostaje możliwość rezerwacji wycieczki tylko na sezon zimowy lub dostępne są wyłącznie najbardziej luksusowe i drogie pokoje.

Ważnym kryterium w wyborze hotelu jest urok. Najładniejsze hotele w Turcji to Ciragan Palace Kempinski, Mediterra Art Hotel, The Land of Legends Kingdom Hotel. Każdy ośrodek ma swój akcent wizualny.

Zaletą Turcji jako destynacji jest jasność i bezpieczeństwo, ponieważ wiemy czego można się spodziewać. Natomiast jeśli odwiedzamy tę stronę po raz pierwszy, dużo w tym może pomóc książka o Turcji, jej kulturze i obyczajach. Klimat, odległość i połączenie komunikacyjne są komfortowe, prawie wzorcowe. Poza tym okres wypoczynkowy jest wystarczająco długi. Miejscowości wakacyjne nad morzem Egejskim mają krótszy sezon wypoczynkowy w roku, ponieważ morze tu jest bardziej zimne. Poza tym jest dużo hoteli przystosowanych do wypoczynku zimowego, a wartość takiego urlopu będzie znacznie niższa.